Avans Credit Взяти кредит Відгуки і огляд

А якщо ви позичаєте аналогічну суму але на пільгових умовах (під 0,1%), то сума відсотків складе всього 61 грн. Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту, реклами і для аналізу нашого трафіку.

Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Сразу после модерации администратором сайту,
коментарий будет опубликован.

Условия кредитования в Аванскредит

Більш детально про кредитну історію та кредитний рейтинг ми говорили у цьому матеріалі. Саме тому перед оформленням позики необхідно тверезо оцінити свої фінансові можливості, в іншому випадку є ризик тільки погіршити своє фінансове положення. Другий доступний варіант – за реквізитами компанії готівкою через касу будь-якого банку.

Оформити вигідний кредит можна виключно онлайн на сайті компанії, для чого знадобиться паспорт та індивідуальний податковий номер, а також платіжна картка. Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСИ КРЕДИТИ» (LLC «FINANCE CREDIT») займається порівнянням кредитів, фінансових і мікрофінансових організацій, а також їх послуг та продуктів. Ми не беремо плату за послуги пошуку фінансової компанії на нашому сайті, не видаємо кредити та не надаємо ніяких послуг, у тому числі, по розміщенню депозитів і страхування. Ми зробили аналіз найважливіших, з точки зору клієнта, параметрів мікропозики та оцінили кожен із них. Серед них відсоткова ставка, сума, термін кредитування, зручність сайту, простота отримання кредиту та інше.

Який відсоток по кредиту в Аванс Кредит?

Онлайн сервіс дає можливість отримати кредиту у будь-який час доби. За 15 хвилин при першому зверненні або за 5 хвилин при повторному оформленні кошти надійдуть на будь-який банківський рахунок. Для постійних клієнтів діє система лояльності, яка дає змогу отримати кошти на більш тривалий період та під менший відсоток. Підходьте відповідально до питання позики грошей, не займайте більше, ніж потрібно. Не беріть кредит на речі, які ви не можете собі дозволити і без яких ви можете обійтися. Об’єктивно оцінюйте свої фінансові можливості – не варто влізати в борги без вагомих причин.

Весь процес займає не більше 15 хвилин, що дозволяє максимально оперативно вирішувати фінансові питання. При цьому процентна ставка першої позики складає 0.10%. Кошти зараховуються тільки на банківську картку, точок видачі немає. В Аванс Кредит немає пролонгаціі, Кредитні гроші але кредит надається терміном до 360 днів, що робить його виплату значно простою. Отримайте зручний онлайн-кредит від Avans.Credit з вигідними умовами та мінімальними вимогами. Позичальник повинен бути громадянином України віком від 18 років.

Останні відгуки про АvansCredit

Порівняти рейтинг МФО АvansCredit з рейтингами інших МФО та вибрати найкращий мікрокредит можна за посиланням. Інформація на сайті finance-credit.com.ua представлена безкоштовно для попереднього ознайомлення. Finance Credit не контролює дії і дані кредитних організацій. Кінцеві умови уточнюйте безпосередньо у менеджеру банку чи фінансової компанії. Обробка заявки у вихідні чи будні дні забирає в середньому до 15 хвилин. В особистому кабінеті анкета набуває статусу «На розгляді».

 • Компанія ТОВ «Аванс Кредит» використовує в своїй діяльності сучасні інноваційні технології, які допомагають Клієнтові отримувати крутий сервіс швидко, легко та безпечно.
 • Щоб займ Avans Credit дозволив розв’язувати фінансові проблеми та не зіпсував кредитний рейтинг одержувача, важливо розрахуватися із заборгованістю вчасно.
 • Більш детально про кредитну історію та кредитний рейтинг ми говорили у цьому матеріалі.
 • А якщо ви позичаєте аналогічну суму але на пільгових умовах (під 0,1%), то сума відсотків складе всього 61 грн.
 • В Avans Credit оформити пролонгацію позики неможливо, оскільки вона надається терміном на 360 днів.

Для цього при оформленні позики необхідно вказати спеціальний Аванс Кредит промокод і ви автоматично отримаєте знижку, що може досягати 50% і більше. Отримати промокод можна як у вигляді персональної пропозиції, так і на офіційній сторінці компанії в Instagram. Ще швидше дізнатися про рішення вдасться при повторному зверненні за кредитом, оскільки вся інформація про клієнта зберігається в системі й повторно заповнювати анкету не потрібно.

Нічого не підібрали?

Щоб уникнути прострочень по кредиту, потрібно просто сплатити відсотки, що були нараховані за фактичну кількість днів користування грошима. Щоб Avans Credit оформити позику не обов’язково бути офіційно працевлаштованим. Головна умова — наявного доходу має бути достатньо для виконання фінансових зобов’язань. Додатково відмітимо, що компанія охоче співпрацює також з студентами, пенсіонерами, а також людьми, що отримують соціальні виплати. Вкладення в банківські депозити або інші інвестиційні операції пов’язані з ризиками, включаючи ризик втрати частини або всієї суми інвестицій. Максимальна сума кредиту в МФО Аванс Кредит становить грн. Нові позичальники при першому зверненні можуть отримати до грн..

Компанія ТОВ «Аванс Кредит» використовує в своїй діяльності сучасні інноваційні технології, які допомагають Клієнтові отримувати крутий сервіс швидко, легко та безпечно. Вносити оплату рекомендується мінімум за 1-2 дні до дати погашення, що прописана в кредитному онлайн позика на картку без відмови договорі. В іншому випадку гроші можуть не встигнути надійти на рахунок кредитора і вам буде виставлена прострочка. При оформленні 1000 грн на 61 день під 1,99% кінцева сума до сплати складе 2213,9 грн, де 1213,9 грн — відсотки за користування кредитними коштами.

Кредит в AvansCredit можно получить:

Обов’язкова наявність паспорту або ID картки, ІПН, банківської картки, мобільного телефону та адреси електронної пошти. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email. Удалить аккаунт на сайте МФО можно написать в службу поддержки.

 • Рекомендується завжди дотримуватися умов договору та своїх фінансових зобов’язань.
 • При повторному зверненні для оформлення необхідно лише назвати ПІБ клієнта та номер мобільного телефону.
 • Учасники нашого telegram-каналу отримують безкоштовний доступ до ексклюзивних промокодів і знижок на кредитні послуги МФО і фінансових компаній.
 • Для входу в особистий кабінет у формі необхідно ввести свій номер телефону/e-mail і пароль.
 • При повторному зверненні потрібно лише авторизуватися в кабінеті за логіном та паролем, вибрати на калькуляторі суму та термін нової позики.

Основне правило – подавати заявку на новий мікрокредит дозволяється лише після повної виплати заборгованості за попереднім. Одночасно мати кілька відкритих позик у МФО https://gdecredit.com.ua/mikrozaim/ не вдасться. Для мене це майже ідеальний варіант – там все зроблено для нас.

Як оформити короткостроковий кредит в Avans Credit?

Avans Credit — сервіс зручного онлайн кредитування, що допомагає українцям отримати фінансову допомогу тоді, коли вони цього потребують. У разі позитивної відповіді потрібно лише погодитись з умовами надання кредиту і отримати гроші на свою банківську картку. Якщо ви звертаєтесь в Аванс Кредит вперше, то можете отримати першу позику на сумму до грн на пільгових умовах — під 0,1% в день. При повторному зверненні позики надаються під 1,99% на день, а максимально можлива суми позики зростає до грн. Заповнити заявку можна як онлайн, так і по телефону. Через онлайн-сервіс гроші можна отримати в будь-який час, використовуючи для цього банківську картку або рахунок за умови, що вони оформлені на ім’я клієнта. Компанія працює максимально прозоро, пропонуючи зрозумілі умови кредитування, є корисні для позичальника документи, надає інформацію про ліцензію.

avans credit

Для входу в особистий кабінет у формі необхідно ввести свій номер телефону/e-mail і пароль. Якщо ви вперше користуєтеся послугами Аванс Кредит, то вам потрібно зареєструватися. Для пролонгації необхідно сплатити нараховані відсотки за користування кредитом. Якщо вам було відмовлено в кредиті, рекомендується зв’язатися з компанією безпосередньо для отримання більш детальної інформації про причини відмови. Це проста процедура оформлення кредиту в Avans.Credit, яка дозволяє отримати необхідні кошти швидко та зручно. Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов’язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Заключение эксперта

При цьому рекомендується перевірити кредитну історія на наявність прострочень чи помилок. Застерігаю всіх не сплачувати по реквізитам, а тільки через особистий кабінет, тому що платежі проводяться дуже довго, а за цей час відсотки продовжують нараховуватися. Щоб погасити кредит , внесла оплату через термінал. Відправила їм на електронну пошту чеки платижу і подзвонила попередила . Сказали , що в такому випадку гроші що них прийдуть протягом 3 х робочих днів.

Для цього необхідно мати повні реквізити одержувача, включаючи МФО, номер рахунку, а також ПІБ та податковий номер платника, щоб платіж був зарахований до правильного кредитного договору. Важливо пам’ятати, що через банк транзакції можуть проходити до 3 робочих днів, тому тягнути з оплатою до останнього не рекомендовано – це може призвести до штрафів за протермінування. Найшвидший та найдоступніший спосіб оплати заборгованості з відсотками – на сайті компанії через особистий кабінет. Для цього необхідно авторизуватися у профілі, ввести суму у спеціальну форму та вписати дані картки. Зручно, що гасити кредит можна одразу повністю чи частинами – залежно від фінансових можливостей. Як і більшість інших МФО, сервіс дозволяє Аванс Кредит оформити онлайн із суттєвою знижкою.

Частые вопросы

Щоб займ Avans Credit дозволив розв’язувати фінансові проблеми та не зіпсував кредитний рейтинг одержувача, важливо розрахуватися із заборгованістю вчасно. При повторному зверненні для оформлення необхідно лише назвати ПІБ клієнта та номер мобільного телефону. Потрібно заповнити анкету із зазначенням персональних даних, а оскільки зробити це можна онлайн – тим самим клієнт заощадить багато часу, адже не доведеться шукати і їхати в офіс компанії.

 • Якщо помилок немає чи ви отримали повторну відмову — наступну заявку рекомендовано відправляти не раніше, ніж через 2-3 тижні.
 • Якщо ви вперше користуєтеся послугами Аванс Кредит, то вам потрібно зареєструватися.
 • Отримати промокод можна як у вигляді персональної пропозиції, так і на офіційній сторінці компанії в Instagram.
 • У разі виникнення проблем з погашенням кредиту, завжди йдіть на контакт з кредитором і намагайтеся домовитися.

У разі отримання відмови потрібно перевірити анкету на наявність помилок і, якщо вони є, можна внести правки та спробувати направити заявку повторно. Якщо помилок немає чи ви отримали повторну відмову — наступну заявку рекомендовано відправляти не раніше, ніж через 2-3 тижні.